Most viewed products
-
Tilbud
MOROCCANOIL® Smoothing Lotion 300 ml
kr. 216,75 -
Tilbud
NYX Prof. Makeup Face & Body Glitter Brillants 2,5 gr. – Copper
kr. 52,50 -
Tilbud
Clarins Moisture-Rich Body Lotion Dry Skin 400 ml (Limited Edition)
kr. 224,25 -
Tilbud
Nilens Jord Tinted Day Cream 30 ml – No. 431 Dawn
kr. 123,75 -
Tilbud
Estee Lauder Pure Color Love 3,5 gr. – 300 Hot Streak (U)
kr. 137,00 -
Tilbud
Kevin Murphy POWDER.PUFF 14 gr.
kr. 171,00 -
Tilbud
Kevin Murphy ANTI.GRAVITY 40 ml
kr. 43,50 -
Tilbud
Origins No Offense⢠Alcohol And Aluminum Free Deodorant Stick 75 ml
kr. 115,00

TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml
kr. 126,75
TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner er en lækker balsam, som forkæler dit hår med en god omgang detox. Denne balsam er perfekt at anvende efter en lang og hektisk dag, da formlen er beriget med beroligende, beskyttende og blødgørende egenskaber. T … læs mere her
TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml Varefakta
- Navn: TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml
- Pris: kr. 169.00
- Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 399
- Fragt: 29.00
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml for kun kr. 169.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml
TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml er en af de mest populære varer her på shoppen i varegruppen 2441. Det er ren luksus at få lovpligtige 14 dages returret hvis du skulle fortryde dit køb din vare. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml hos onlineshoppen NiceHair.dk, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. Vi har håndplukket varerne og blandt dem er der helt sikkert noget for dig, som jo fx kan være produktet er på siden. Køber du varer online kan priserne findes lavere end i butikker- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml kun kr. 169.00
Det er værd at huske på, når der shoppes online, får du nogle bedre betingelser, end loven foreskriver for de fysiske butikker. Alle danske webshops skal jævnfør loven give 14 dages returret. når du har handlet dine varer, der er endda shops, der vælger at give mere end de 14 dage, de er forpligtet til. At handle online giver dig også en anden fordel, som er et stort udvalg, og det er let at gennemskue, hvilken pris og betingelser der er bedst, i de mange webshops der er på det danske marked. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. Mange har allerede fundet glæde ved at købe online og slippe for, at bære alle varerne fra butikkens hylder hele vejen gennem butikken og hjem til dig selv. Webshoppen kan sende produkterne hjem til dig, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. Du kan også springe en lang kø ved kassen over så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst - vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
42 anmeldelser af TIGI Bed Head Down 'N Dirty Conditioner 400 ml
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.